Sinu elu suursündmuse toetus


​Sünnituseks ettevalmistavaid võimalusi on tänasel päeval palju erinevaid. Tihti on naised end juba iseseisvalt piisavalt koolitanud ning tunnevad lihtsalt vajadust sünnitoetuse järele. Selleks olen kokku pannud paketi, mis sisaldab erinevaid teenuseid selleks, et luua koos positiivne ja ilus sünnikogemus, kus kõik raseduse ajal õpitu saaks ka praktikasse pandud.  

Sünnitoetuse pakett sisaldab:


1. seanss: 1 tunnine silmast-silma kohtumine. Sellel kohtumisel räägime doula rollist sünnitusel ja esmastest ootustest. Samuti võimaldab see kohtumine Sul otsustada, kas meil tekib omavahel selline suhtlus ja sünergia, mis toetaks ees olevat sünnitust.

 

2. seanss: 2 tunnine kohtumine, kus räägime ees oleva sünnitusega seotud hirmudest/ soovidest/ ootustest.   Arutame kuidas sünnitus võiks toimuda, koostame vajadusel koos sünnitusplaani. Praktiseerime erinevaid hingamise- ja lõdvestumistehnikaid, proovime läbi ka sünnitusasendid. Räägime sellest, kuidas ära tunda sünnituse algus ja selle edenemine.

 

24-tunnine valmisolek: Olen Sinu jaoks olemas nii öösel kui päeval, kui peaksid tundma vajadust toetuse järele või vajad vastuseid tekkinud küsimustele.

Sünnitus ja 2 tundi sünnitusjärgne toetus: Sünnituse juurde tulen tavaliselt (kokkuleppel perega) selle varajases staadiumis, kui on selge, et sünnitus on alanud.  Haiglas sünnitamise korral liigume koos haiglasse, kui sünnitegevus on piisavalt kaugele arenenud ja jään kohale kuni 2 tundi peale sündi, et kindlustada edukas kohanemine ja imetamise algus.

Telefoni/e-maili/sõnumitega suhtlus: Olen kättesaadav telefoni ja e-maili teel igal hetkel läbi terve raseduse ja 6 nädalat peale sünnitust. Oled oodatud helistama kohe, kui vajad vastuseid tekkinud küsimustele, kahtlustad sünnituse algust või vajad lihtsalt emotsionaalset tuge.

Sünnitusjärgne kohtumine:  12 tundi peale sünnitust (vajadusel ka varem) tulen pere juurde tagasi selleks, et rääkida läbi sünnituse kogemus, nõustada imetamise, beebi hoolduse  ja sünnitusjärgse taastumise osas.


*********
Kogu paketi hind  650 eurot. 
Väiksema sissetulekuga peredele on võimalik teha kokkuleppeid hindade osas.