top of page
KM-6.jpg

Minu lugu

iStock-1388616073_edited_edited_edited.png
iStock-1388616073_edited_edited_edited.png

Mul on nii hea meel, et meie teed on kohtunud!

Minu suurimaks kireks siin elus on inimeste vaimne ja füüsiline tervis ja eriti see kuidas need kaks omavahel nii huvitavat mängu mängivad. See huvi on viinud mind õppima psühholoogiat ja massaaži.

Psühholoogia õpingutest liikusin sügavuti pere- ja sünnitoetajaks ning olen seda tööd teinud üle 15 aasta. Oma igapäevases elus praktiseerin samu teadmisi ja tehnikaid, mida õpetan oma klientidele. Minu 4 last on andnud mulle rikkalikult harjutamisvõimalusi. 

Massaaž on üks vanimaid ravimeetodeid, mida kasutatakse juba ammusest aegadest vaimse ja füüsilise tervise tervendamiseks. Mulle meeldib mõelda, et massaaž annab edasi puudutuse tervendavat väge, mis võimaldab inimesel liikuda tagasi nii hingelise kui füüsilise tervise juurde. Oma töös lähtun ma iga inimese spetsiifilistest vajadustest, valides koos kliendiga välja talle parima toetusviisi.

Alates 2016-aastast teen koostööd Põlistarkuste ja Rahvaravi kooliga, olles Eestis ainukese Pere- ja Sünnitoetajate väljaõppe asutajaliikmeks ning õppekava hoidjaks. 

Minu filosoofia

Me kõik oleme tulnud siia ilma ühel ja samal viisil- sündides. See, milline on mälestus saadud kogemusest, jääb mõjutama nii ema, isa kui ka last. Seetõttu leian, et oluline on kasvatada teadmisi ja arusaamist sünnist ja selle mõjust kogu meie elule. Töös rasedatega on kõige olulisemaks see, et naine ja tema partner mõistaksid lapsevanemaks saamise teekonda – miks see toimub täpselt nii, nagu parajasti toimub. Selline teadvustatud protsess annab sisemise kindlustunde ja arusaamise, kuidas edasi liikuda.

Meie keha on tervik ja kõik selle osad on omavahel seotud imeliseks tervikuks. Seetõttu on ülimalt oluline toetada oma keha nii füüsiliselt kui vaimselt.

Elu on elamiseks, kogemiseks, õppimiseks ja armastamiseks. Ära karda küsida rohkem toetust, et nautida igat antud hetke olles terve ja tasakaalus!

Haridustee
2020 Eesti Massaaži- ja Teraapiakool massööri eriala
2019 Spinning Babies® koolitus
2017 Lastemassaaži algkursus, Põlistarkuste ja Rahvaravi kool, Marika Must
2014 UNICEF 40-tunnine imetamisnõustajate baaskoolitus 
2013 Gurudass Kaur Khalsa, lastejooga õpetaja kursus
2010 Binnie A Dansby, Source Process and Breathwork  Ecstatic Pregnancy and Birth Support kursus, 150h. 
2009 Amrit Nam Sarovar joogakool, Kundalini jooga õpetaja koolitus
2009 Debra Pascali-Bonardo Doulade koolitus
2007-2009 Source Process and Breathwork, Algallika Protsessi ja Hingamistöö terapeudi väljaõpe, Binnie A Dansby (3 a)
2006-2009 Tallinna Ülikool Psühholoogia 
bottom of page