Viimase poole sajandi vältel on palju uuritud inimese arengut sünnieelses faasis. On kindlaks tehtud, et lapse sündides on tema geenide potentsiaali rakendumist juba mõjutanud raseduse aegne keskkond emaüsas. Rääkimata perioodist lapse kuni 6 aastaseni saamisel, mil laotakse paljuski vundamenti sellele, kes inimesest kujuneb.


On loomulikult oluline pöörata tähelepanu tervislikele eluviisidele ning vältida füüsilisi riske nagu alkoholi tarbimine, suitsetamine ja ebavajalike ravimite tarvitamine, kuid see on ainult väike osa sellest, mis loob aluse terve ja tervikliku beebi arengule. Lisaks eelnevale on veel palju asjaolusid nagu allasurutud ja väljendamata tunded, madal enesehinnang, vähene toimetulek stressiga ja oma lapsega mitte suhtlemine- kõiki neid omadusi annab endas arendada ning muuta selliselt, et need toetaksid Sind ja last igal hetkel. On ju endalgi parem olla seltskonnas, mis on pingevaba, kus räägitakse positiivses toonis ja me kõik vajame inimesena hella ja armastavat tähelepanu- anna seda ka oma lapsele, olles keskkonnas kus Sul endal on hea ja turvaline, tõstes oma enesehinnangut uskudes oma võimetesse, räägi oma tunnetest, hirmudest ja kahtlustest neile, kes oskavad Sind toetada ja aidata ja mis kõige olulisem- võta aega oma lapse jaoks juba raseduse ajal!

Rasedusaegsed teenused 

Individuaalsed seansid raseduse toetuseks ja sünnituseks valmistumisel

Füüsiline ja emotsionaalne ettevalmistus sünnituseks

Eelmiste sünnituskogemuste tervendamise teraapia

Mother and Baby

"Sa olid ja oled mu tugisammas terve raseduse ajal, sünnitusel ja sünnitusjärgselt. Ma tundsin end nii toetatuna ja turvaliselt. Emaks saamine on tõeline rõõm, kui on olemas selline inimene Su kõrval..."

Evelin 

© 2018 by Doulaest OÜ

Karita Mikko   

 Pere- ja sünnitoetaja

Tel: +372 53434989

Email: mikkokarita@gmail.com

  • Facebook Clean Grey